کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

لیلی تو برای عطر زدن به کسی نگاه نمی کنی ، اصلا برایت مهم نیست دیگران عطر می زنند یا نه . " خوب شدن " هم مثل عطرزدن است ، چکار داری دیگران خوب اند یا نه ؟ خوبی می کنند یا نه ؟
تینا خدافظ..
لیلی @tingoli همیشه اشخاصی وجود دارند که تورو ناراحت کنند ولی تو نباید امید و اطمینانت روبه همه از دست بدی...فقط برای دفعه دیگه حواست رو جمع کن که چه کسانی قابل اعتماد هستند
لیلی شاید خدا می خواد که تو آدم های مختلفی رو قبل از دیدن اون شخصی که واقعا مال توست ملاقات کنی.. تا بالاخره وقتی اونو دیدی شکر گزار باشی .
لیلی کوله بارت بر بند ! شاید این چند سحر فرصت آخر باشد ! که بمقصد برسیم , بشناسیم خدا و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم میشود کاری کرد که رضا باشد او ای سبکبال در این ره شگرف , در مخ ضیافت و دعای سحرت مناجات خدایی شدنت , هرگز از یاد نبر من جا مانده زیاران بسی محتاجم
iraj http://persian-star.net/1392/2/14/ElhamBakhsh...rg_025.jpg
هستــــــــــی (◡‿◡✿) @ariشما یادتون نمیاد منم یادم نمیاد، ولی میگن قدیما یه کسی بوده بهش میگفتن :خواستگار...(-)!!!!!به حق چیزای ندیده و نشنیده....يعني كي بوده؟؟؟؟!!!
iraj http://3ali3.com/wp-content/uploads/2014/07/ax-tir-8.jpg
لیلی .
علی tingoli@