کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

iraj http://uupload.ir/files/9913_imagescatvj0lq.jpg
iraj http://uupload.ir/files/c8k_1326914454.jpg
iraj http://uupload.ir/files/iow_baby.jpg
iraj سلامتی کسی که اونقدر بیاد شیم که اگه به یاد خدا بودیم نصف بهشت مال ما بود .
iraj زیر دوش آب سرد رها می کنم بغض زخم هایم را در حالی که همه می گویند چه زود فراموش کرد
MAHTAB . مواظب کلماتی که در صحبت استفاده میکنید باشید آنها شاید شما را ببخشند ، اما هرگز فراموش نمیکنند . . .
MAHTAB . وقتی در وضعیت خوبی هستید ، یک اشتباه را یک جک در نظر میگیرید اما زمانی که در وضعیت بدی قرار دارید ، حتی از یک جوک ناراحت میشوید و اشتباه میپندارید . . .
MAHTAB من نه عاشق بودم،نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من من خودم بودم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزید من خودم بودم و دستی که صداقت میکاشت گرچه در حسرت گندم پوسید من خودم بودم و هر پنجره ای که به سر سبزترین نقطه بودن وا بود و خدا میداند، بی کسی از ته دلبستگیم پیدا بود من نه عاشق بودم، نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید من به دنبال نگاهی بودم که مرا ازپس دیوانگیم میفهمید
MAHTAB @barf دوست داشتن کسی که معنی دوست داشتنت را نفهمد درست مثل توضیح دادن قانون نسبیت برای مادر بزرگت است تو چانه میزنی و او بافتنی اش را می بافد..."
سکوت تو نگاهت عشقو ديدم تپش قلبو شنيدم توی جاده های احساس من به عشق تو رسيدم تو كتاب ها عشقو خوندم عكس خورشيد سوزوندم جای خورشيد تو كتاب ها نقش چشماتو نشوندم