کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

علیرضا ثانی آهنگ دل من و تو از مجتبی دربیدی
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ با دوستان
♥  ❤  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ  HIS  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ  ❤   ♥ (^_^)
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ ) چرا اگه به کسی بگن جوجویِ من… پیشی من… و موشی و از این کلمه ها طرف خوشش میاد… اما اگه بگن حیوون عصبی می شه؟! مگه جفتشون یکی نیستن؟
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ اصولا در 99% اوقات با خانواده مشکلات رو در میون نذاری سنگین تری :دی
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ ایـن دختـرایـی کـه میگـن بـا هیشـکی نبـودن چـــرا وقتــی عصبیــشون میکنــی میگــن همتــون مثـل همین؟
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﭽﻪ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﺁﺟﺮ ﺯﺩﻡ ﺗﻮ ﺳﺮ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻗﻮﺍﻡ,ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺩﻭﺭ ﺳﺮﺵ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺳﺘﺎﺭﻫﻬﺎ ﻭ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ!!!!!
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ کالسکه چیست؟؟؟ . واژه ای است که یک اصفهانی ، هنگام تست یک میوه کال بکار میبر
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ خالم بهم زنگ زده میگه اینترنت پر سرعت داری لطفا واسم فیلم بر باد رفته رو دانلود کن … گفتم باشه چجوری به دستت برسونم ؟؟؟ گفت : خوب واسم ایمیل کن دیگه !!!
Ⓐⓢⓗⓚⓐⓝ جاتون خالی یه شب رفتم یه کبابی، تابلو بزرگ زده بود که: “۱۰۰٪ گوسفندی” بعد از خوردن کباب فهمیدم منظورش به من بوده، که ۱۰۰٪ گوسفند بودم که اونجا رفتم !!!