کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

ramin ✖‏یہ اُتـــــاق ســَـــرد...✔ ✖ یہ عالـــــَمہ درد...✔ ✖"مــَـــن و یہ خُــدایـــی ڪہ حالـــــَمو خوب نڪرد"✖
ramin کیلومترها حرف دارم... اما.... ؛ من در سکوت...، رکورد خدا را هم شکسته ام.......... ! He):
هورام تـــو را با هـــر پکی که به سیگــار می زنم فـــراموش خواهم کرد و تـــو می شوی بهــانه ام برای روشــن کردن سیگــارهای بعدی...!
هورام حجم دلتنگیم را از حرف‌هایم نبین،،،از نگاهم نبین،،،نبین!! حجم دلتنگیم را از زیر سیگاریم بفــــهم!!!
هورام چند روزیست سیگارم دلم را می زند .. میلی ندارم بهش .. اما بی انصافیست آنطور که تو مرا ترک کردی، ترکش کنم ............!!!
هورام خاکستر سیگارم را از پنجره بیرون میریزم.. آی آدم ها.. دنیای شما زیر سیگاری من است
هورام این روزا وقتمو با سیگارم پر میکنم تا وقت گیرِ کسی نباشم...!
هورام لب هایم آلزایمر گرفته و لبخند را فراموش کرده است سیگار را میشناسد و بس . . . همین نزدیکی بود کجاست فندک شکسته ی من ؟
هورام سکوت سهم من است زمانی که جای لبانت را ، سیگار سفیدم پر میکند !!!
هورام ترجیح میدم پول سیگاری رو بدم که صادقانه روش نوشته: سرطان زا ؛ تا پول آبمیوه ای رو که روش به دروغ نوشته: 100% طبیعی