کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

سکوت ما همیشه یا جای درست بودیم در زمان غلط یا جای غلط بودیم در زمان درست و همیشه ، همینگونه همدیگر را از دست داده ایم . . .
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh فعلا بای...
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh ++آهای روزگار !برایم مشخـــص کن اینبــار کــدام سازت را کوک کــرده ایی تا برایم بزنـــی می خواهـــم رقصــم را با سازت هماهنگ کنم … ! ...
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh مرگ انســـان زمـانیســت که نـــه شـــب بهانــه ای بـرای خـــوابـیـدن دارد و نـــه صـــبح دلیلی بـرای بیــــدار شــــدن . . . 
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh بعضی آدمها...
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh ++شکستن دل، به شکستن استخوان دنده می‌ماند؛ از بیرون همه‌چیز روبه‌راه است، اما هر نفس، درد ا‌ست که می‌کشی . . .
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh نـﮧ تـو نمیـבانــے هـچڪـس نمـے בانـد پشت ایـטּ چهره ے آرام בر בلـم چـه میـگذرב... نمـے בانـے ڪسـے نمـے בانـב ایـن آرامش ظـآهـرے و ایـטּ בل نـآ آرام چـقـבر פֿسـتـﮧ ام ڪرבه اسـت
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh ++تمــــــــام روزهایی که ...سرگرمیــــت بودم ؛زندگی ام بـــــودی !!!
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh ++من آنقدر دیوانه‌ام که وقتی دورم میزنی باز نگران تواَم،سرت گیج نرود!
しѺ√乇(◡‿◡✿)(◕‿◕) しѺ√乇f@temeh عیب نداره...