کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

مریم ماهیگیری پس از صید ماهی آن را به خانه آوردتا بپزد.....!!اما دید نه گاز دارد نه روغن نه آرد ونه نمک وادویه برگشت ماهی را به دریا انداخت .....!!ماهی سرش را از آب بیرون آورد و فریاد زد روحانی مچکریم...
مریم روز جوان مبارک
مصطفی آریا ...........
parinaz كسى هست اينجا؟؟
sahel ب امید اون روزی ک ب هرکی گفتی کجا میری بگه ب امید موفقیت میرم جلو ن ک بگه قبرستون
sahel باب اسفنجی: پاتریک من خیلی زشتم هیچ کس دوس نداره با ی موجود مکعبی زشت دوست باشه پاتریک:نههه این طوری نیست باب اسفنجی:چرا این طوری نیست؟ پاتریک:چون اینجوری امید میگیرن ک یکی زشت تر از خودشون هست
m@hdiye حيا را كه نفهمي ...چادر سياه هم تورا محجبه نميكند!
m@hdiye آقـا پسرے کـﮧ ميگــے “دخـترخــوبـــ“پيدا نميشــﮧ : دخترخوبـــ تــا دير وقتـــ تو خيابونا و پارتــے ها باتـــ نميپلکـﮧ.. اونقدر نگاتـــ نميکنــــﮧ کـﮧ برے سمتش.. کفشه 15 سانتـے و مانتوے جلف نميپوشــﮧ..اونقدر آرايش نميکنــﮧ کـﮧ نتونــے قيافـﮧ ے اصليش رو تشخيص بدے …چشمکـــ و عشوه و صداے لـوند نداره... بـا ديدن ماشين مدل بــالا لحنش عوض نميشـﮧ.. .نـﮧ بــا تــو ميپره نـﮧ با امثال تو پس اينقدر نگو کـﮧ “نيستـــ“...تـو اونقدر چشمتــ رو عروسکاے خيابونــے گرفتـﮧ کـﮧ “دخترخوبــ ” تـو رو بيشتر از اونــا نميدونـﮧ !
m@hdiye نمیدانم این انسانهایی که اگر یک مو در غذایشان باشد نمیخورند… چگونه هر روز گوشت انسانهای دیگر را در غیبتهایشان میجوند؟
m@hdiye سگ با زبان به زخم تنش می زند دوا / کمتر ز سگ کسیست که زخم زبان زند...