کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

baran دلم آغوش میخواهد… نه زن و نه مرد.. خدایا زمین نمیایی؟
zohreh سلوم بروبچ
somi فقط غروب جمعه نیست که دلگیر است کافیست دلت گیر باشد
maral مدتی است که خاطراتم را به فراموشی سپرده ام. خاطراتی که همچون تصاویری مه آلود می نمایند. ای کاش زندگی را بازگشتی بود. ای کاش که تنها یکبار دیگر آن نگاه عاشقانه را بر من ارزانی میداشتی. من زندگی ام را قمار کرده ام،قماری که برنده نداشت. ...و امروز می دانم که زندگی برگشت پذیر نیست.
baran نقش درخت خشک را بازی میکنم.. نمیدانم چشم انتظار بهار باشم.. یا هیزم شکن..
maral گاهي وقتا دلم ميخواد يقه ي خدا رو بگيرم. زل بزنم تو چشماش بهش بگم ، خب حالا كه چي؟ دلت خنك شد؟ همين و مي خواستي؟ حالا دست از سر ما بردار . ما نخوايم تو صلاحمون رو بخواي كيو بايد ببينيم؟ خدایا بیشتر از۳۰۰ادم بی گناه و مظلوم کشتی!! چی میشه منم بکشی........من خسته ام از این زندان که اسمش زندگیست!!!
Amin خدایا ، خودت را عشق است...بی خیال ِ بنده های بی خودت...(الف.الف)
baran ..
baran برای دیدن تو چشم میکند گدایی… به خدا که این گدایی ندهم به پادشاهی…
maral دلم می گیرد !.. وقتی .. می نویسم فقط برای تو .. ولی .. همه می خوانند الا تو …!!!