کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

سعید نه دیگه میخام نــــــــــــــــــــــــــاب باشم,نه خاصــــــــــــــــــــــــــ باشم, فقط میخام از این به بعد یه ادمه بی احســـــــــــــــــــــــاسـ باشم!
سعید ﻣَـــــﻦ ” ﺧُــــﻮﺩَﻣُــــﻮ ﺧُـــﺸﮑــ ﮐَـــــﺮﺩَﻡ ﻭَﻟﯽ ” ﺑﻌﻀﯿﺎ ” ﻋَﺠﯿــﺐ ﻫَﻨــــﻮﺯ ﺗُﻮ ﮐَﻔَﻤَـــــﻦ
mahan ..
سعید مردي از ميان جمع بلند شد و گفت: ” چه کنيم که دعايمان مستجاب شود؟” حضرت پاسخ داد: با زباني دعا کنيد که با آن گناه نکرده باشيد. مرد متعجب و ناراحت گفت: يا رسول الله (ص) همه ما زباني آلوده به گناه داريم! حضرت فرمودند : زبان تو براي تو گناه کرده است نه براي برادر تو . پس زبان تو نسبت به برادرت بي‌گناه است و زبان او نسبت به تو . براي يک‌ديگر دعا کنيد تا مستجاب شود . . . التماس دعا در اين شبهاي قدر . . .
سعید واي بر ما اگر استغفارمان براي سبك شدن بار گناه و كم شدن عذاب وجدان براي ادامه دادن گناهانمان باشد نه براي توبه و ترك آن التماس دعا
سعید عشق دو عالم على است سرور هستي علي است ماه وايينه وخورشيد علي است
سعید امشب تمام آینه ها را صدا کنید هنگام اجابت است، رو به سوی خدا کنید ای دوستان آبرودار در نزد حق امشب مرا هم به رسم رفاقت دعا کنید شبهای احیا و ایام شهادت حضرت امیر (ع)، بر شما تسلیت باد
سعید اقا گوشه نگاه تومرا بس است
yousef آنگاه كه نا اميدي بر جانت پنجه افكند و رها نمي شوي به من اميدوار باش سوره زمر آيه 57
ihan tasvire zamin az koreh mah