کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

forogh ﺑﺎ ﯾه پسر ﺍﺻﻔﻬﺎﻧﯽ ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ... ﺍﻻﻥ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﻓﻘﻂ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺗﮏﺯﻧﮓ ﻣﯽﺯﻧﯿﻢ نمیدونم آخرش چی میشه!
مریم ...
yousef · ﺍﺯ ﯾﺎﺭﻭ ﻣﯽ ﭘﺮﺳﻦ ﭼﻨﺪﺗﺎﺑﭽﻪ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﻣﯿﮕﻪ ٤ ﺗﺎ ﭘﺴﺮ ﺍﻭﻟﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺑﺮﻕ ﺩﻭﻣﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﻣﻌﻤﺎﺭ ﺳﻮﻣﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺍﯼ ﺗﯽ ﭼﻬﺎﺭﻣﯽ : ﺩﺯﺩ ﻣﯿﮕﻦ ﭼﺮﺍ ﭼﻬﺎﺭﻣﯽ ﺭﻭ ﺍﺯﺧﻮﻧﻪ ﻧﻤﯿﻨﺪﺍﺯﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ؟ ﻣﯿﮕﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﯾﮑﯽ ﺧﺮﺝ ﺧﻮﻧﻪ ﺭﻭﻣﯿﺪﻩ،ﺑﻘﯿﻪ ﺑﯿﮑﺎﺭﻥ ??????
ابوالفضل حیدری @taranom ...
ابوالفضل حیدری همیشه روبه نور بایست اگر میخواهی تصویر زندگی ات سیاه نیفتد همیشه خودت را نقد بدان تادیگران تورا به نسیه نفروشند سعی کن استاد تغیر باشی،نه قربانی تقدیر در زندگیت به کسی اعتماد کن،که بهش ایمان داری نه احساس...
ابوالفضل حیدری ...
ابوالفضل حیدری @yas94 تولدت مبارک ...
Tarane @yas94 تولدت مبارک عزیزم .......:)
ابوالفضل حیدری @TARANNOMAM آدم های ساده را دوست دارم همان ها که بدی هیچکس را باور ندارند همان ها که برای همه لبخند دارند همان ها که همیشه هستند ، برای همه هستند آدمهای ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعتها تماشا کرد عمرشان کوتاه است بس که هر کسی از راه می رسد یا ازشان سو استفاده می کند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد آدم های ساده را دوست دارم چون بوی ناب “آدم” میدهند !
ابوالفضل حیدری هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند، و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.