کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

Arsham همه لحظه های پایانی پاییزیت پر از خش خش آرزوهای قشنگ پیشاپیش یلدا مبارك
Arsham میگن رفیقتو تو لحظه های سخت بشناس. . .
asal چــقدر سخته با یه بــغض سنــگین. . . فــقط همــدم تنــهایـی هـای دیــگران باشــی . . .
asal @برای دل خودم خوب یاد گرفته ایم ورانداز کردن همدیگر را یک خط کش این دستمان و یک ترازو آن دستمان اندازه می گیریم و وزن می کنیم ؛ آدم ها را رفتارشان را تصمیم هایشان را حتی قضا و قدرشان را ! به رفیقمان یک تکه سنگینی می اندازیم بعد می گوییم خیر و صلاحت را می خواهم ! غافل از اینکه چه برسر او می آوریم ! در جمع ، هرکس را یک جور مورد بررسی قرار می دهیم آن یکی را به ازدواج نکردنش این یکی را به نوع رابطه اش آن دیگری را میرویم توی صفحه ی یکی و نوشته اش را میخوانیم می نشینیم و قضاوت می کنیم یکی هم نیست گوشمان را بگیردکه : های ! چندبار توی آن موقعیت بوده ای که حالا اینطور راحت نظر می دهی حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم چگونه یک نفر را به هم میریزیم چندنفر را به جان هم می اندازیم چه سرخوردگی یا دلخوری بجای میگذاریم چقدر زخم میزنیم حواسمان نیست که ما میگوییم و رها میکنیم و رد میشویم اما یکی ممکن است گیر کند بین قضاوت ما بین برداشت ما دلی که می شکنیم ارزان نیست...!
asal لیلـے ُ مَجنـوטּ هاے عَصـر مـآ ... هَفتـه اے בو بـآر بـه هـَم میگـَטּ : [ вye ғor ever ]
ابوالفضل حیدری @asal قدمی مانده به یلدا ..به شب خاطره انگیز و بلند به سپیدی زمستان و اناری که دلش قصه یک رنگیهاست . .
asal من همینم.. من شبیه رویاها نیستم نه شبیه پرنسس های دیزنی لند من شبیه واقعیت ام شبیه زنی که گاهی دست های خیسش را با دامنش پاک میکند و اشک هایش را با سراستینش نه چشمان ابی دارم نه کفش های پاشنه بلند همیشه موهایم بلند نیست همیشه ناخن هایم لاک زده نیست نگران پاک شدن رژ لبم نیستم در حال نقاشی اینده ام هستم. و به کسی کاری ندارم من زندگی اینده ام را می خواهم با خوبی هایم بسازم ب همین راحتی.. من همینم
asal آخـــرین تـــصویــــر تو مرثـــــیه ای ناتمام بر لــوح قلـــمی که قافیه هایـــش ردیفـــــ نمی شــونـــد ...
asal بـزرگـتـریـن حـسـن زن هـمـیـن اسـت کـه مـی تـوانـد مـرد را بـه شـوق در آورد ؛ بـزرگـتـریـن عـیـب زن هـم ایـن اسـت کـه مـی تـوانـد مـرد را بـه بـیـزاری بـکـشـانـد ! زن اسـت دیـگـر . . . !!
hamed7292 [مــن] رپ رو دوس دارم بـہ خاطره: ↓↓↓↓↓↓ ♝وطـــن پرستــیـہ یـاس♝ ♝صــداے هیـدن♝ ♝ایهــام بازیـہ جـِے جـے♝ ♝احــساس تتــلو♝ ♝خــشم آرمیــن ♝ ♝شاه بودنـہ بهــزاد ♝ ♝کـل کــل پیشــرو♝ ♝خـالتــوربازیـہ تــیکـــ تــاکـــ♝ ♝تصـویـرسازیــہ هیچـــکس♝ ♝خـط عـرفـان♝ ♝نصـیحت هاے بــهرام♝ ♝قافــیـہ بازیـہ mj♝ ♝تنهـاییـہ حصیـــن♝ ♝خــاص بـودن صـادق