کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

elmira !!!vala
elmira khkhkhkhkhk
elmira @Parmida
elmira ????????!mishe
elmira ُ
Lover girl دلم برای دخترانه های وجودم تنگ شده ....
yousef روز مرگم...
پروانه قادری کامپیوتر در آموزش زبان انگلیسی کودکان نقش کامپیوتر در آموزش زبان انگلیسی کودکان اغلب در محیطهای آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی می توانید با بهره گیری از رایانه به عنوان رسانه ای کمک آموزشی ، انتظارات کودکان خود را برآورده سازید.سه الگو برای کاربرد رایانه در یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد : 1) به عنوان معلم زبان انگلیسی 2) به عنوان مشوقی برای مکالمه زبان انگلیسی 3) به عنوان یک ابزار کمکی در رشد شناختی کودکان مزیتهای آموزش زبان انگلیسی به کمک رایانه : کودکان هنگام آموزش با این برنامه ها احساس راحتی می کنند و دغدغه مورد قضاوت قرار گرفتن از سوی معلم زبان انگلیسی را ندارند.در این صورت محیط یادگیری کاملا فردی است.رایانه روز تعطیلی ندارد.رایانه صبور است و به طر خستگی ناپذیر نکات ضروری را به دستور کودکان بارها و بارها تکرار می کند.رایانه می تواند اطلاعات درخواستی را در زمانی بسیار کوتاه در اختیار کودکان قرار دهد و خطاهای جزیی کودکان را نادیده بگیرد. محدودیتهای آموزش زبان انگلیسی به کمک رایانه : کار کردن با رایانه معمولا یک کار فردی است.بدون شک کار انفرادی در رشد مهارتهای ارتباطی کود
yousef لعنت به این بزرگ شدن...
اگه خبر رسید ""من""مردم گریه زاری ⛔ممنوع تیپ مشکی زدن؛ ⛔ممنوع. جیغ وداد؛ ⛔ممنوع ای کاش گفتنا؛ ⛔ممنوع مرورخاطرات بامن بودن؛ ⛔ممنوع دعواوقهرباخداواسه بردن من ⛔ممنوع آرزوی پیش من اومدن؛ ⛔ممنوع عزاگرفتن تاچهلم وسال؛ ⛔ممنوع دم اونی که گفت"راحت شدرفت"گرم هیس چیزی نگو فقط بگو کاش زودتر میرفت بگو خیلی دلش شکست تواین دنیاااا. بگوخیلی اشکشودراوردن تواین دنیااا. بگوخیلی بدکردن بهش تواین دنیاااا.