کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

m@hdiye نمیدانم این انسانهایی که اگر یک مو در غذایشان باشد نمیخورند… چگونه هر روز گوشت انسانهای دیگر را در غیبتهایشان میجوند؟
m@hdiye سگ با زبان به زخم تنش می زند دوا / کمتر ز سگ کسیست که زخم زبان زند...
m@hdiye “منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …
m@hdiye از من تا وجودت فاصله فقط چند کیلومتر “دوستت دارم” است !
m@hdiye حکایت مخاطب خاص و ما حکایت برکه است و ماه... دور از هم و در دل هم !
علی سورنا نمى بینى سکوت کرده ام..؟؟؟ راضى هستم فقط زودتربرو بدرقه ات هم آب دهانم
علی سورنا به سلامـتی کسی که نمی شناستت اما نوشته هاتو میخونه تا از درونت با خبر بشه و زیرش لایک میزنه ونظرمیده نه واسه اینکه خوشـش اومده… واسه اینکه بهت بفهمونه که تنهـــــا نیستی… (مراحم دات کام)
علی سورنا ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﯾﻪ ﺩﺳﺘﻤﺎﻟﻪ ﺳﻔﯿﺪ ﻭﺭﺩﺍﺭﯾﻦ ﺑﯿﺎﯾﻦ ﭘﺎﯾﯿﻦ .. . . . . . ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ … ﺁﻣﻨﻪ …ﭼﺸﻤﻪ ﺗﻮ… ﺟﺎمه ﺷﺮﺍﺑﻪ ﻣﻨﻪ …. ﺟﻮﻧﻢ… ﺯِ ﺩﺳﺘﺖ …ﺁﺗﯿﺶ ﮔﺮﻓﺘﻪ …ﻣﻬﺮِه.. ﺗﻮ ﺍﺯ ﺩﻝ… ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻧﺮﻓﺘﻪ … ﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁ ﻣﺂﺁﺁﺁﺁﺷﺂﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﻻﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁ ﻫﺎﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁ ﺑﯿﺎ ﻭﺳﻂ ﻧﺘﺮﺱ ﺩﺱ ﺩﺱ ﺩﺱ ﺩﺱ
137591 از نظرتون من چجور آدمی هستم؟؟؟ 1. 2. 3. 4. 5. چون نظرتون واسم مهم نبود همرو پاک کردم!!!!!
علی سورنا پـــــر پَـــــــر #بِشه اون #دَسته-گُلــــآیی-که: نَـــه #قِسمَت " #عَــــــــــــــروس" شُد، نَــــه #قِسمَت #دوســـــت #آخَرِشــــم #مجبور-شُدیم #ببَریمِش سر #قـــــــــبر