کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

Maryam سلام
pardis کسی نیست؟؟؟
samane شبتون بخیر
forogh دلتــــــــــنگـــــــی ها گاه از جنس اشــکند .... و گاه از جنس بغــــــــض گاه سکـــوت میشوند و خاموش میمـــــــانند گاه هــق هـــق می شوند و می بارند دلتنگــــی من برای تــــــــو اما جنس غریبــــــــی دارد
forogh نوشته ها بهانه است فقط مینویسم که یادآوری کنم به یادتم باورش با تو
samane خدایـ ــا ! ایــכּ روزاﮯ سـَخـتـَم کـــﮧ تــَمـوم شــُב مـیـآم مـیـزنـَم روشـونـَتـــ و مـیـگـَم: جـنبـﮧ رو حـآل کــرבﮯ ؟؟؟
samane یاد تو هیچ گاه از بین نمیرود بلکه از سطری به سطری دیگر منتقل میشود… و اینست قانون پایستگی چشمانت!
samane خیابانهای تنهایی،… دلی ولگرد میخواهد، و آوازم بدون تو سکوتی سرد میخواهد، برایت مرده بودم… تا برایم تب کند قلبت ولی حتی نپرسیدی، دلت همدرد میخواهد؟
shima میشناسی
forogh ابومعالی کیکاووس بن اسکندر بن قابوس بن وشمگیر... اگه الان زنده بود ایمیلش این شکلی بود: abohmaal ikeykavoose bne eskaandar ebne ghaboos ebn evoshmgir@ yahoo. com پشت تلفن اسپل کردنش خیلی سخت میشد خوب شد که مرد!