کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

yousef من خدارا دارم... کوله بارم بر دوش... سفری می باید... سفری تا ته تنهایی محض... هر کجا لرزیدی... از سفر ترسیدی... فقط آهسته بگو... من خـــــــــــــــــدا را دارم..
yousef زندگی به من آموخت که : هــیچ چــیز از هیـچکـس بعــید نیـست ...!
yousef ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺁﺩﻣﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻣﯿﺸﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺪ ﺑﺎﺷﻦ ، ﻧﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﻦ ﻓﻘﻂ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻧﯿﺴﺘﻦ !!!
yousef از زندگی فقط یک چیز را آموختم: هیچکس مثل حرف هایش نیست...
yousef برای هر کس که ادعای عاشقی میکند ؛ در را باز نکن. خیلی ها مثل بچه ها در میزنند و فرار میکنند.
maryam تنهااا تر
yousef این روزها به طرز عجیبی با خودم می جنگم که دیده هارا نادیده و شنیده ها را ناشنیده بگیرم
ابوالفضل حیدری @Tanhaye_Tanha ...
mahan من از روئیدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد از این بالا نشینی ها/ من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم که کس ،ناکس نمی گردد از این افتان و خیزان ها /آهن و فولاد هر دو از یک کوره می آیند برون آن یک شمشیر بران وان دگر نعل خر است / شست و شاهد هر دو دعوی بزرگی می کنند پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتر است / کره اسب از نجابت در تعاقب می رود کره خر از خریت پیشاپیش مادر است / کاکل از بالا نشینی رتبه ای پیدا نکرد زلف از افتادگی همسان مشک و عنبر است / نا کسی گر از کسی بالا نشیند عیب نیست روی دریا خس نشیند قعر دریا گوهر است / دود گر بالا رود کسر شان شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
یاس اين روزها كه مى گذرد هــــــــــر روز در انتظار آمدنت هستم ! امــــــــــا با من بگو كه آيا ، مــــــــــن نيز در روزگار آمدنت هستم؟